| General | |
|---|---|
| Form factor | моноблок |
| Weight | 114.6g |
| Dimensions | 114.4 x 67.7 x 13.5 mm |
| Type | телефон |
| Multimedia | |
| Audio | нет |
| Games | есть |
| Java | есть |
| Calls | |
| Ringtones Type | Polyphonic |
| Communication | |
| Interfaces | Bluetooth v2.0, USB v2.0, WLAN (Wi-Fi) 802.11 b/g |
| Messages | |
| SМS | есть |
| MMS | есть |
| Memory and processor | |
| Supported memory cards | microSD |
| Built-in Memory | 256 MB |
| Display parameters | |
| Screen Type | TFT, 65K |
| Diagonal Screen " | 3,5" |
| Image Size | 240x320 |
| Battery | |
| The type of battery used | Li-Ion 1200 mAh |
| Phonebook, Organizer | |
| Organizer | есть |
| Phonebook | есть |
| Messages | |
| есть | |
| Multimedia | |
| FM | нет |
| Communication | |
| Browser | есть |
| Other features | |
| Document viewer | есть |
| Voice notes | есть |
